Dla Pań 002 tort na dzień kobietDzień Kobiet to jedyny dzień w roku, kiedy kobiety są ważniejsze od mężczyzn. Ich wymagania wzrastają wtedy do rozmiarów portfela adoratora, a czasem i przekraczają jego budżet, i adorator – zamiast świecić przykładem przed innymi adoratorami zabujanymi w swoich pannach – świeci oczami przed kelnerem, restauratorem lub taksówkarzem. Tego dnia ceny kwiatów i czekoladek wzrastają o 300%.

Mam nieodparte wrażenie, że kobietami w tym dniu kieruje maksyma Uly Worner „Obojętne kim jesteś i jak do tej pory żyłaś, co myślałaś, w co wierzyłaś, co czyniłaś lub czego zaprzestałaś – prawda o Tobie jest taka: jesteś doskonała, perfekcyjna i warta miłości taka jaka jesteś.

Dzień Kobiet powinien trwać cały rok! Ponieważ jednak nie zawsze jest tak jak chcemy spraw, aby w tym wyjątkowym dniu 8 marca, każda ważna Kobieta naokoło Ciebie czuła się wspaniale. Zastanawiasz się co kupić na Dzień Kobiet? Prezenty na Dzień Kobiet często kojarzą się z zamierzchłą niechlubną tradycją obdarowywania Pań goździkiem i pończochami…

Dzień ten ma ciekawą historię i obchodzony był już w starożytności. W Polsce uroczyste obchody Dnia Kobiet zniesiono w 1993 roku – od tego też czasu święto obchodzone jest dużo skromniej, co nie znaczy, że jest z tego powodu gorsze lub mniej ważne. Nic nie zwalnia mężczyzn z obowiązku pamiętania, składania życzeń i uszczęśliwiania ukochanych kobiet, do których należą: siostry, mamy, babcie, ciocie, siostrzenice, bratanice, córki, wnuczki, przyjaciółki, koleżanki z pracy. O żadnej nie wolno zapomnieć! Jeżeli chcesz zaskoczyć swoją , żonę, mamę, córkę, dziewczynę, narzeczoną czy inną ważną damę w Dniu Kobiet, wykaż się kreatywnym podejściem do kwestii upominku. Podaruj w prezencie emocje! Ten dzień można uczcić na wiele sposobów na miarę XXI wieku w postaci: degustacji win wePozostałe 002dwoje, romantycznej kolacji, kursu sushi, kursu decoupage, warsztatów szycia na maszynie, nauki pole dance, a także kursu makijażu oraz licznych masaży i zabiegów SPA, w tym m.in.: masaż czekoladowy i masaż gorącymi kamieniami. Wspaniałym pomysłem na upominek dla bliskiej osoby może być tort z kwiatami lub specjalny tort okolicznościowy, który nawiązuje do zainteresowań lub marzeń danej kobiety. Niebanalne pomysły i tradycyjne rozwiązania znajdują zastosowanie przy tworzeniu tortów dla dorosłych w pracowniach artystycznych. To Klient decyduje, a artyści spełniają Jego zachcianki.

Każdej Kobiecie z pewnością będzie miło, gdy mężczyzna z jej otoczenia nie dopuści do skrajnej sytuacji oczekiwania na SMS z życzeniami od znajomej: „Przyjmij życzenia Babo kochana, od drugiej baby z samego rana. I niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo, oby do wiosny”.

Warto pamiętać, żeby szanować Kobiety każdego dnia, a nie tylko z okazji 8 marca…

H. T.

 

Znalazłeś się na tej stronie dzięki wpisaniu następujących fraz:

torty dla dzieci Bydgoszcz, torty dla dzieci, tort dla dziecka, torty urodzinowe, tort urodzinowy, tort na urodziny, tort Bydgoszcz, Torty Bydgoszcz, weselne, torty weselne, tort weselny, tort okolicznościowy, torty okolicznościowe, tort dla dorosłych, tort artystyczny, torty artystyczne,tort na chrzciny, torty komunijne, tort na komunię, naked cake, babeczki, cupcake, tort na dzień kobiet, tort na dzień kobiet, tort na dzień kobiet