Dlaczego słodki? Kontakty z dziadkami zawsze kojarzą się ze słodkościami. W dzieciństwie babcie piekły nam ciasta i ciasteczka, a Dziadkowie obdarowywali smakołykami ze sklepu.

Pozostałe 004Dziadkowie są od tego, żeby rozpieszczać wnuki – to prawda wręcz oczywista. Babcia i Dziadek – seniorzy każdego rodu, to przede wszystkim ciepłe wspomnienia: dzieciństwa, zapachu drożdżowego ciasta, zabaw, wolnego czasu, smaku pysznych rodzinnych obiadów. W barku czy kredensie zawsze były pochowane jakieś słodycze, a w babcinych torebkach uśmiechały się do nas kolorowe landrynki. Teraz my możemy sprawić im słodką niespodziankę i pokazać, że pamiętamy o ich trosce. Byli bardziej pobłażliwi niż rodzice i mieli dla nas więcej czasu. Niektórych z nas wychowywali, inni do nich jeździli na wakacje na wieś. Już od przedszkola przygotowywaliśmy dla nich piosenki, teatrzyki i akademie. Rysowaliśmy laurki, recytowaliśmy wierszyki. Bycie dorosłym nie zwalnia nas z bycia wnuczkiem/wnuczką. Dlatego też nawet, jeśli jesteśmy daleko lub po prostu nie możemy być w tych szczególnych dniach z Nimi, nie zapominajmy wysłać kartę, zadzwonić, wysłać tort. Nie musimy go wykonywać własnoręcznie, lecz powierzyć tą odpowiedzialność specjalistom. Dlatego też serdecznie zapraszamy Państwa do wyrażania swoich uczuć w subtelny i elegancki sposób – za naszym pośrednictwem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen asortyment wyrobów cukierniczych, wykonywanych według tradycyjnych receptur. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy surowce naturalne, dbamy o jakość i estetykę dodatków. Systematycznie wprowadzamy nowe technologie, rozszerzamy ofertę asortymentową, doskonalimy jakość. Naszą chlubą jest to, iż do produkcji naszych słodkości nie stosujemy sztucznych dodatków. To sprawia, że nasze wyroby mają niepowtarzalny smak, a co najważniejsze cechy domowego rękodzieła, które przypominają te wyczarowane w kuchni babci.

Jest wiele powodów, dla których nikt nie powinien zapominać, że 21 i 22 stycznia to Ich święto! Trzeba oddać hołd naszym Dziadkom za ten cały czas i cierpliwość, które nam poświęcili. Jest ku temu bardzo dobra okazja!

H. T.

Znalazłeś się na tej stronie dzięki wpisaniu następujących fraz:

torty dla dzieci Bydgoszcz, torty dla dzieci, tort dla dziecka, torty urodzinowe, tort urodzinowy, tort na urodziny, tort Bydgoszcz, Torty Bydgoszcz, weselne, torty weselne, tort weselny, tort okolicznościowy, torty okolicznościowe, tort dla dorosłych, tort artystyczny, torty artystyczne,tort na chrzciny, torty komunijne, tort na komunię, naked cake, babeczki, cupcake.