Dla Pań 001Dzień Matki to święto na cześć wszystkich matek obchodzone w wielu krajach świata, to jedno z ważniejszych świąt w ciągu roku. Przecież to Matka jest jedyną osobą, która troszczy się o nas całe życie bez żadnych oczekiwań. Miłość macierzyńska jest tak głęboka, że nawet czasem trudna do opisania. Ale też nie mamy na co dzień tak wiele czasu, by odpowiednio się odwdzięczyć tej wspaniałej kobiecie. W dzieciństwie bardziej dbaliśmy o nasze Mamy, obecnie życie biegnie znacznie szybciej, a Ona zawsze zasługuje na pierwszorzędne miejsce w naszych sercach.

Dzień Matki ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości, podziękowania za trud włożony w wychowanie.Początkowo święto to miało na celu szczególne uszanowanie matki, docenienie jej wysiłków włożonych w wychowanie dzieci, jednak szybko uległo komercjalizacji w postaci zwyczajów wysyłania kartek z życzeniami i kupowania kwiatów, czy prezentów. Niezależnie od tego, czy ulegniemy komercyjnej stronie Dnia Matki z pewnością warto pamiętać w tym dniu o swojej kochanej mamie i złożyć jej życzenia, podziękowania za ogrom poniesionego przez nią trudu.

Oczywiście, bukiet kwiatów, czy drobny upominek będzie mimo wszystko miłym dodatkiem do życzeń. Dzień Matki to szczególny dzień, w którym możemy i powinniśmy powiedzieć naszym mamom, jak bardzo je kochamy, cenimy i szanujemy. To również okazja, by małymi gestem podziękować za serce, które co dzień nam oddają. Zaskoczcie zatem swoje mamy i przygotujcie im jakieś wyśmienite smakołyki. Z pewnością poczują się wyjątkowo.

Jeżeli macie już dość banalnych prezentów dla swoich mam, zróbcie im niespodziankę w dniu ich święta i własnoręcznie przygotujcie coś pysznego – smakowity deser, pyszną sałatkę, albo wykwintny obiad. Pamiętajmy, że każda impreza robi większe wrażenie, jeśli jest spójna, dlatego tort pojawia się w naszym planie prawie na samym początku. Wiemy już dla ilu osób potrzebujemy słodkości, czas wybrać ulubione smaki Mamy – do tego można dopasować całą resztę.

A my wszystkim mamom składamy najsłodsze życzenia!

H. T.

 

„Nie wystarczą piękne słowa czy życzenia,

Bukiet kwiatów nie zastąpi serca głosu,

Ta tęsknota za błękitem Twoich oczu,

Kalendarze tkane srebrem Twoich włosów”

(autor nieznany)

Znalazłeś się na tej stronie dzięki wpisaniu następujących fraz:

torty dla dzieci Bydgoszcz, torty dla dzieci, tort dla dziecka, torty urodzinowe, tort urodzinowy, tort na urodziny, tort Bydgoszcz, Torty Bydgoszcz, weselne, torty weselne, tort weselny, tort okolicznościowy, torty okolicznościowe, tort dla dorosłych, tort artystyczny, torty artystyczne,tort na chrzciny, torty komunijne, tort na komunię, naked cake, babeczki, cupcake.