Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji wartych uwagi osób, firm czy też instytucji mających swój niemały udział w organizacji Waszego najpiękniejszego dnia w życiu.

Są to ludzie niezwykle energiczni, ambitni i kreatywni, dzięki czemu nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Po prostu zawodowcy!!! Każdy z nich jest inny, ana swój sposób wyjątkowy, mający swój własny niepowtarzalny styl.

Jest to oczywiście nasza subiektywna opinia, kolejność jest zupełnie losowa.
La Vinci Wedding Planner

Z PASJĄ ZREALIZUJEMY WASZ WYŚNIONY ŚLUB I PRZYJĘCIE WESELNE

La Vinci Wedding Planner to agencja ślubna, która zajmuje się profesjonalnym doradztwem i organizacją wspaniałych przyjęć weselnych, ślubów w plenerze, spektakularnych atrakcji i uroczystości tematycznych. Organizowane przez La Vinci przyjęcia są niezapomnianym wydarzeniem towarzyskim, które spełniają oczekiwania net najbardziej Wymagających Par Młodych. Kochamy wyzwania, dlatego też uwielbiamy organizować nietypowe śluby w plenerze, nietuzinkowe wesela pod gołym niebem, w wyjątkowych zakątkach i o osobliwej stylistyce, jednak chętnie stawiamy również na tradycję i ponadczasową klasykę. Współpracujemy z najlepszymi firmami dostarczającymi usługi weselne. Z nami Wasza uroczystość będzie na najlepszym poziomie, a Para Młoda zrelaksowana. Podstawowym obszarem na którym działa agencji ślubnej La Vinci jest Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie), Toruń (kujawsko-pomorskie) oraz Poznań (wielkopolskie), jednak z wielką chęcią podejmuję się również organizacji niezwykłych uroczystości na terenie całej Polski.

Strona www: lavinciwedding.pl

Facebook: @lavinciwedding

Instagram: lavinciwedding

La vinci wedding planner | Konsultant Ślubny | Wedding Planner
Melonik i Welonik Wedding & Event Planner

 

 

Budujemy wspomnienia wzruszające, niezapomniane i prawdziwe.

Indywidualne podejście do narzeczonych, otwartość na ich pomysły, 
rzetelność i renomowani podwykonawcy to nasze cechy charakterystyczne. 
Gdy w grę wchodzi czas, zapewniamy kompleksową organizację nawet 
najbardziej złożonych projektów w ekspresowo krótkich terminach. Naszym celem jest maksymalne odciążenie Pary Młodej od nadmiaru obowiązków i zredukowanie stresu związanego z przygotowaniem uroczystości. Nasza rola to nie tylko udostępnienie bazy sprawdzonych podwykonawców, ale również przygotowanie planu budżetowego, uczestniczenie w projektowaniu i aranżacji uroczystości, stylizacji Pary Młodej w taki sposób aby ślub i wesele oddawały charakter Narzeczonych. Gwarantujemy powodzenie każdej uroczystości. Naszym celem jest przejęcie odpowiedzialności za prawidłowy i spokojny przebieg ceremonii, a przede wszystkim zapewnienie komfortu i poczucia bezpieczeństwa Młodej Parze.

 
Świetliste.pl – Fotografujemy emocje

 

 

Świetliste.pl – Fotografujemy emocje

Dlaczego Świetliste? 

Świetliste bo w fotografii, to światło buduje nastrój i oddaje głębię świata. Bo fascynują nas ludzie. Bo nie chcemy rejestrować rzeczywistości, ale utrwalać smak i kolor chwil. Wasze wzruszenia, śmiech, miłość radość i łzy. Bo kochamy życie i lubimy uszczęśliwiać ludzi. 

 

Klimatycznie i stylowo.

Ślub boho w plenerze, przysięgi składacie pod drzewem? Rustykalne przyjęcie. Wesele w szklanej stodole utrzymane w stylu slow wedding? Geometryczny glamour i ponadczasowa klasyka? Uwielbiamy klimatyczne śluby.

 
Co robimy? 

Dla nas fotografia ślubna to ta niepowtarzalna atmosfera wydarzeń. Reportaż przepełniony emocjami, pięknym światłem i przede wszystkim ludźmi.  Mieszkamy i pracujemy w Bydgoszczy, ale fotografujemy na terenie całego kraju. Jeśli przeglądając galerię fotografii ślubnych, historie i reportaże na naszym blogu czujecie tę samą iskrę, którą my odczuwamy podczas ich tworzenia to śmiało pytajcie o wolny termin. 

 

Strona www: Świetliste.pl – Fotografujemy emocje

Facebook: Świetliste.pl – Fotografujemy emocje
Starsky Music Team

Kompleksowa oprawa imprez.

„Jesteśmy TEAM’em, który cechuje elegancki styl prowadzenia imprez. Sprzęt jest precyzyjnie dostosowany do układu sali lub warunków zewnętrznych w przypadku imprez plenerowych. Przygotowanie merytoryczne do każdej imprezy jest dla nas tak samo ważne jak aparatura, na której pracujemy. Niezawodność, wyważony dowcip, umiejętność improwizowania, obycie sceniczne, dobrze dobrany repertuar i swoboda komunikacji to nasze podstawowe atuty. Zawsze staramy się poznać naszych klientów na indywidualnych spotkaniach, by ustalić przebieg imprezy.”

Strona www: starskymusicteam.pl

Facebook: @starskymusicteam

Starsky Music Team | Jacek Staszak | Michał Starzecki | Wojtek Kasprowicz | Starsky Music | Starzecki Music | Fiesta Music

 Animator Krzysztof Polański

„Jako DJ jestem osobą odpowiedzialną za prowadzenie zabawy od strony muzycznej. Prezentuję muzykę w oryginalnym wykonaniu. Odpowiadam za jej odpowiedni dobór do charakteru imprezy i gustów Gości.

Jako wodzirej konferansjer, oprócz muzyki, zapewniam inne atrakcje. Prowadzę zabawy taneczne i wokalne (karaoke). Uczę tańców, śpiewam razem z Gośćmi. Organizuję konkursy i zabawy integracyjne.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą moich usług.

Będzie dla mnie wielką przyjemnością pobawić się z Państwem podczas planowanej imprezy.”

 

Strona www: djwodzirej.bydgoszcz.pl

Facebook: Animator DJ Wodzirej Krzysztof Polański

 DJ MattGronowski

DJ MattGronowski to bydgoska MARKA świadcząca usługi prowadzenia imprez o wysokim standardzie, dlatego też z moich usług korzystają przede wszystkim osoby i firmy, które cenią sobie gwarancję wysokiej jakości potwierdzoną rzeczywistymi opiniami klientów. Jestem tam gdzie najważniejszy jest dobry klimat!”

Strona www: djmattgronowski.pl

Facebook: @djmattgronowski

Instagram: mattgronowski_dj

 
 DJ Tomek Szewczyk

DJ Tomek Szewczyk –  Oprawa muzyczna wesel i imprez okolicznościowych Od wielu lat gra na instrumentach klawiszowych w różnego rodzaju zespołach, również takich, które towarzyszą weselom oraz innym imprezom okolicznościowym.Dzięki zdobytemu doświadczeniu oferuje wysoki poziom zarówno obsługi muzycznej jak i prowadzenia imprezy. Posiada własne profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.

Oferuje bardzo bogaty repertuar składający się m. in. z przebojów zarówno polskich jak i zagranicznych – od lat 60, 70, 80, 90 po współczesne.

Strona www: www.djtomekszewczyk.pl

Facebook: Dj Tomek Szewczyk

Instagram: szewczykt

Dj Tomek Szewczyk |