Niniejszą stronę poświęcamy Firmom/Instytucjom, z którymi współpracujemy.

 


 

Profesjonalne studio fotografii oraz wideofilmowania ślubnego.

 

 Elka bez zakładu

Organizacja wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinnych (wesela, przyjęcia komunijne, urodziny, rocznice, chrzciny, stypy), bankietów, lunchów, konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, studniówek itp.

 

 


 

ST22

Kompleksowa oprawa imprez.

„Jesteśmy TEAM’em, który cechuje elegancki styl prowadzenia imprez. Sprzęt jest precyzyjnie dostosowany do układu sali lub warunków zewnętrznych w przypadku imprez plenerowych. Przygotowanie merytoryczne do każdej imprezy jest dla nas tak samo ważne jak aparatura, na której pracujemy. Niezawodność, wyważony dowcip, umiejętność improwizowania, obycie sceniczne, dobrze dobrany repertuar i swoboda komunikacji to nasze podstawowe atuty. Zawsze staramy się poznać naszych klientów na indywidualnych spotkaniach, by ustalić przebieg imprezy.”


 

logo_ROBOproject

 

project to coś więcej niż tylko projektowanie, budowanie i programowanie robotów. To przede wszystkim autorski program zajęć pozalekcyjnych przybliżających dzieciom takie dziedziny wiedzy jak mechanika, robotyka, elektronika, informatyka. Prezentowana przez nas forma zajęć pozwala przenieść dzieci w magiczny świat nauki.

 

 


 

001dj

DJ Tomek Szewczyk –  Oprawa muzyczna wesel i imprez okolicznościowych