Zamówień należy dokonywać na e-mail: biuro@slodkafanaberia.pl (wysłanie zamówienia nie jest jednoznaczne z jego przyjęciem do realizacji).  Zamówienie traktuje się jako przyjęte do realizacji w momencie obustronnego potwierdzenia.

W mailu należy podać informacje niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia:

 1. Imię i nazwisko Zamawiającego oraz dodatkowo nazwa firmy, jeżeli Zamawiającym jest Przedsiębiorca.
 2. Telefon kontaktowy: 
 3. Data realizacji zamówienia: 
 4. Godzina odbioru zamówienia (z zakresu 09:00 – 17:00, w soboty 10:00-12:00, w niedziele nieczynne) lub dowozu transportem Wykonawcy*.
 5. Ilość porcji: 
 6. Smak tortu: 
 7. Napis na torcie: 
 8. Szczegółowy opis zamówienia (prosimy napisać jak najwięcej szczegółów dotyczących motywu, kolorystyki, postaci, hobby osoby dla której zamawiany jest tort, swój własny pomysł na tort – dokładny opis, zdjęcia, rysunki, szkic lub cokolwiek innego co nam pomoże w wykonaniu Państwa wymarzonego tortu).

* – istnieje możliwość dowozu zamówienia po wcześniejszym ustaleniu szczegółów, jest to usługa dodatkowo płatna uzależniona od odległości z siedziby firmy (Fordon, ul. Osiedlowa 10 B) do miejsca docelowego. Koszt dowozu na terenie Bydgoszczy wynosi:

 • Fordon – 40 zł;
 • Osiedle Leśne, Bartodzieje, Kapuściska, Wyżyny, Glinki – 50 zł;
 • Śródmieście, Błonie, Szwederowo, Miedzyń, Osowa Góra, Piaski, Jachcice: 60 – 70 zł).

Dalej (poza Bydgoszczą) dowóz również jest możliwy, koszt to 4 zł za kilometr, liczone w jedną stronę (od siedziby firmy /Bydgoszcz, ul. Osiedlowa 10 B/ do punktu docelowego, na podstawie wskazań Google Maps. W przypadku tortów weselnych 20 km bezpłatnie, dalej jak wyżej.

Ze względów logistycznych, prosimy o określenie co najmniej 3 godzinnego przedziału czasowego.

W przypadku dowozu na konkretną godzinę stawka wynosi x3, czyli np. na terenie Fordonu – 120 zł, Kapuściska, Wyżyny, Glinki – 150 zł itp. Godzina oczekiwania kierowcy pod wskazanym adresem – 50 zł. 

W przypadku dowozu w godzinach niestandardowych (tj. spoza zakresu 9:00-17:00 w dni robocze; 8:00 – 15:00 w soboty; w niedziele i święta ustawowo wolne od pracy koszt dowozu może ulec zmianie).

Torty dowozimy m. in. do: Bydgoszcz, Toruń, Świecie, Grudziądz, Gdynia, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Gniezno, Września, Konin, Łódź, Warszawa, Włocławek, Płock, Inowrocław, Żnin, Nakło Nad Notecią, Piła, Brodnica, Ciechocinek, Solec Kujawski itp.

Przykład zamówienia:

Zamawiam tort na urodziny dziecka (córka ma 7 lat) i uwielbia film „Kraina Lodu”.

Czy istnieje możliwość, że stworzylibyście Państwo taką tortową krainę lodu?

Załączam zdjęcia postaci oraz tortu, który mi się spodobał.

Element zamówienia Szczegóły podane przez klienta
Imię i nazwisko: Jan Kowalski, firma XYZ Sp. z o. o.
Telefon komórkowy: 123 123 123
Ilość porcji: 25
Smak: śmietankowy
Napis: Zuzia 7 lat
Data realizacji: 01.01.2022r. (tj. sobota)
Godzina/y odbioru lub dowozu: poproszę dowóz w g. 11:00 – 17:00 do ……………………….
Szczegółowy opis zamówienia: kompozycję dekoracji zostawiam wg Waszego uznania.

Proszę o wycenę tortu wraz z dowozem.

Termin składania zamówień

Torty najlepiej zamawiać najpóźniej z 10-14 dniowym wyprzedzeniem (torty weselne i komunijne należy zamawiać z minimum 1-2 miesięcznym wyprzedzeniem), aczkolwiek wiadomo, że im wcześniej tym lepiej, ponieważ nasze możliwości produkcyjne też kiedyś się kończą i na niektóre terminy niestety wcześniej zamykamy przyjmowanie zamówień. O przyjęciu zamówienia do realizacji świadczy podpisanie umowy lub pisemne/mailowe potwierdzenie zamówienia przez Pracownię Artystyczną Słodka Fanaberia.

Odbiór tortu

Odbiór osobisty następuje w siedzibie firmy w Bydgoszczy, przy ul. Osiedlowej 10 B o godzinie ustalonej w momencie przyjmowania zamówienia. Proszę nie przyjeżdżać przed ustaloną godziną, ponieważ istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że tort nie będzie gotowy.

Godziny otwarcia pracowni

Pracownia Artystyczna Słodka Fanaberia jest czynna w następujących godzinach:

Poniedziałek: 09:00 – 17:00

Wtorek: 09:00 – 17:00

Środa: 09:00 – 17:00

Czwartek: 09:00 – 17:00

Piątek: 09:00 – 17:00

Sobota: 10:00 – 12:00

Niedziela: ZAMKNIĘTE

Przed przyjazdem proszę koniecznie zadzwonić i się umówić na spotkanie (w przypadku odbioru tortu nie ma takiej potrzeby).

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

Kontakt z naszą Pracownią

Powrót do Strony głównej