Zamówień należy dokonywać na e-mail: biuro@slodkafanaberia.pl (wysłanie zamówienia nie jest jednoznaczne z jego przyjęciem do realizacji).  Zamówienie traktuje się jako przyjęte do realizacji w momencie obustronnego potwierdzenia.

W mailu należy podać informacje niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia:

 1. Imię i nazwisko Zamawiającego oraz dodatkowo nazwa firmy, jeżeli Zamawiającym jest Przedsiębiorca.
 2. Telefon kontaktowy.
 3. Data realizacji zamówienia.
 4. Godzina odbioru zamówienia (z zakresu 09:00 – 17:00, w soboty 10:00-12:00, w niedziele do uzgodnienia) lub dowozu transportem Wykonawcy*.
 5. Ilość porcji.
 6. Smak tortu.
 7. Napis na torcie.
 8. Szczegółowy opis zamówienia (prosimy napisać jak najwięcej szczegółów dotyczących motywu, kolorystyki, postaci, hobby osoby dla której zamawiany jest tort, swój własny pomysł na tort – dokładny opis, zdjęcia, rysunki, szkic lub cokolwiek innego co nam pomoże w wykonaniu Państwa wymarzonego tortu).

* – istnieje możliwość dowozu zamówienia po wcześniejszym ustaleniu szczegółów, jest to usługa dodatkowo płatna uzależniona od odległości z siedziby firmy /Fordon, ul. Osiedlowa 10 B/ do miejsca docelowego. Koszt dowozu na terenie Bydgoszczy wynosi:

 • Fordon – 30 zł;
 • Osiedle Leśne, Bartodzieje, Kapuściska, Wyżyny, Glinki – 40 zł;
 • Śródmieście, Błonie, Szwederowo, Miedzyń, Osowa Góra, Piaski, Jachcice: 50 – 60 zł).

Dalej (poza Bydgoszczą) dowóz również jest możliwy, koszt to 3 zł za kilometr, liczone w jedną stronę (od siedziby firmy /Bydgoszcz, ul. Osiedlowa 10 B/ do punktu docelowego, na podstawie wskazań Google Maps. W przypadku tortów weselnych 20 km bezpłatnie, dalej jak wyżej.

Ze względów logistycznych nie możliwości zamówienia dowozu na konkretną godzinę, prosimy o określenie co najmniej 3 godzinnego przedziału czasowego.

Torty dowozimy m. in. do: Bydgoszcz, Toruń, Świecie, Grudziądz, Gdynia, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Gniezno, Września, Konin, Łódź, Warszawa, Włocławek, Płock, Inowrocław, Żnin, Nakło Nad Notecią, Piła, Brodnica, Ciechocinek, Solec Kujawski itp.

Przykład zamówienia:

Zamawiam tort na urodziny dziecka (córka ma 7 lat) i uwielbia film „Kraina Lodu”.

Czy istnieje możliwość, że stworzylibyście Państwo taką tortową krainę lodu?

Załączam zdjęcia postaci oraz tortu, który mi się spodobał.

Element zamówienia Szczegóły podane przez klienta
Imię i nazwisko: Jan Kowalski, firma XYZ Sp. z o. o.
Telefon komórkowy: 123 123 123
Ilość porcji: 25
Smak: śmietankowy
Napis: Zuzia 7 lat
Data realizacji: 01.01.2022r. (tj. sobota)
Godzina/y odbioru lub dowozu: poproszę dowóz w g. 11:00 – 17:00 do ……………………….
Szczegółowy opis zamówienia: kompozycję dekoracji zostawiam wg Waszego uznania.

Proszę o wycenę tortu wraz z dowozem.

Termin składania zamówień

Torty najlepiej zamawiać najpóźniej z 10-14 dniowym wyprzedzeniem (torty weselne i komunijne należy zamawiać z minimum 1-2 miesięcznym wyprzedzeniem), aczkolwiek wiadomo, że im wcześniej tym lepiej, ponieważ nasze możliwości produkcyjne też kiedyś się kończą i na niektóre terminy niestety wcześniej zamykamy przyjmowanie zamówień. O przyjęciu zamówienia do realizacji świadczy podpisanie umowy lub pisemne/mailowe potwierdzenie zamówienia przez Pracownię Artystyczną Słodka Fanaberia.

Odbiór tortu

Odbiór osobisty następuje w siedzibie firmy w Bydgoszczy, przy ul. Osiedlowej 10 B o godzinie ustalonej w momencie przyjmowania zamówienia. Proszę nie przyjeżdżać przed ustaloną godziną, ponieważ istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że tort nie będzie gotowy.

Godziny otwarcia pracowni

Pracownia Artystyczna Słodka Fanaberia jest czynna w następujących godzinach:

Poniedziałek: 09:00 – 17:00

Wtorek: 09:00 – 17:00

Środa: 09:00 – 17:00

Czwartek: 09:00 – 17:00

Piątek: 09:00 – 17:00

Sobota: 10:00 – 12:00

Niedziela: ZAMKNIĘTE

Przed przyjazdem proszę koniecznie zadzwonić i się umówić na spotkanie (w przypadku odbioru tortu nie ma takiej potrzeby).

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

Kontakt z naszą Pracownią

Powrót do Strony głównej